نمای کرتین وال دوپوسته

تعرفه تبلیغات در سایت

نمای کرتین وال برج شانگهای

کرتن وال روی برج شانگ های در حال نصب است و من تاکنون بسیار تحت تاثیر پیشرفت ساخت و نصب و راه اندازی  قرار گرفته ام .کار سخت تیم ما را به طور خاص میکائیل پنگ  و بن ترانل بر عهده دارند و همکاری این دونفر دلیل اصلی توانمندی ما برای انجام چنین  روند کاری پیچیده ای  هستند. بن و میکائیل با یواندا پیمانکار کرتن وال برای آسان کردن طرح و اطمینان از درستی ساخت و ساز همکاری می کنند.

 

از روز اول ما می دانستیم که نمای کرتین وال یکی از چالش بر انگیزترین جنبه های طراحی ،مهندسی و منظر پروژه مورد نظر در زمان ساخت است . این موضوع به اندازه خود به تنهایی برای طراحی دو پوسته ساختمان دشواری های خاصی  دارد. ولی یکی از شاخص های طراحی پوسته بیرونی وجود فواصل مختلف از کرتن وال داخلی است که پیش از این هرگز چنین کاری انجام نشده است.

به من اجازه دهید برای بحث فنی.کرتن وال بیرونی را Aنام گذاری کنم و  کرتن وال داخلی را  B. بنامم. کرتین وال Bجلوی  کف سیمانی ساخته شده در حالیکه   A ساخته شده در نقاط دور از B محدوده از دو فوت تا 33 فوت.

بطوریکه تعداد زیادی  از شما دوستان می دانید کرتین وال یک سیستم متشکل  از لوله ها و تیرها ی معلق است که از سازه خرپایی خارجی آویزان است  و میزان تحمل بار توسط سیستم های سازه ای اصلی ساختمان از اهمیت بالایی برای نصب صحیح نما برخوردارند. ما اساسا 14 طبقه از کرتن وال را روی یک سری از تیرهای رینگ مانند که از پشت به هسته سازه ای اصلی متصل هستند  آویزان می کنیم . اجرای نمای کرتین وال

نمای کرتین وال, کرتین وال, اجرای نمای کرتین وال,...
نویسنده : سهیل بازدید : 11 تاريخ : شنبه 21 مهر 1397 ساعت: 23:40